czwartek, 28 lutego 2013

dzisiaj zapraszamy na wernisaż
Olgi Dziubak, Aleksandry Piotrowskiej, Karoliny Pałki, Adriana KostrzewyNaszym największym atutem jest różnorodność, studiujemy na różnych kierunkach, interesujemy się często skrajnymi zagadnieniami. Łączy nas miłość do sztuki i spotkania o 4 rano w kuchni przy herbacie. Chcemy pokazać coś więcej niż szkolne prace przynoszone na zaliczenia, raczej zaznaczyć swoją obecność tu i teraz. Możemy zdradzić, że gości czeka pewna smaczna niespodzianka.

Karolina Pałka Seria portretów powstałych w okresie studiów. Obrazy malowane w mieszkaniu są efektem poszukiwań innych niż te, którymi zajmuję się w zakresie mojego kierunku studiów. Eksperymenty z malowaniem, zamalowywaniem, niszczeniem, kontrolą i jej brakiem.

Olga Dziubak W szuce najbardziej cenię sobie interdyscyplinarność, proces badania i poszukiwań, dochodzenie do sedna, do wyczerpania tematu. Skupiając się na bycie, w sensie meta i fizycznym doszłam do rozwiązania, które w pewnym stopniu nawiązuje do poezji konkretnej, dla mnie jednak ciągle jest to rysunek, rysunek słowem.

Adrian Kostrzewa Na codzień zajmuję się formami przeznaczonymi do użytku. Pragnę się jednak skupić nad zagadnieniem przypisywania człowiekowi etykiety. Sankcja jest społeczną reakcją na zachowanie jednostki niezgodne z normami w niej przyjętymi. Podczas wernisażu wykonam działanie w ciemnych zakamarkach piwnicy.)Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza